Roczne archiwum: 2017

W Nowym Roku…

Szczęśliwego Nowego Roku Kochani!! Niech będzie on dla nas wszystkich radosny, spokojny i pełen dobrej energii :)

Od ostatniego wpisu minął już ponad rok… Kolejny rok bez blogowania, bez nowych wpisów, bez kontaktu z Wami… Miałam nadzieję, że uda mi się opublikować choć kilka receptur (przynajmniej tych wcześniej obiecanych…), niestety jednak życie płata nam różne figle i nie zawsze toczy się tak, jak byśmy sobie tego życzyli :-/

dear-life2
„Drogie Życie, gdy pytałem czy może zdarzyć się coś gorszego, to było to pytanie retoryczne, a nie wyzwanie!”  ;)

Tak jak pisałam w zeszłorocznym, styczniowym wpisie, wciąż nie wiem, czy powinnam oficjalnie ogłosić zamknięcie bloga, czy jednak zostawić sobie otwartą furtkę na ewentualne sporadyczne publikowanie wpisów. Wydawało mi się, że to dobry pomysł, by poczekać na jakiś ‘lepszy czas’ i nie przekreślać jeszcze blogowania… Jednak niedawno, w komentarzach pod ostatnim wpisem, zarzucono mi brak przyzwoitości (…), pomyślałam więc, że może Czytelnicy faktycznie wolą, by podjąć jakąś ostateczną decyzję i jasno, ‘czarno na białym’ oficjalnie o niej poinformować?

Niestety niewiele zmieniło się od ostatniego wpisu… Na blogowanie nie mam nie tyle czasu, co energii i fizycznych możliwości. A jesli mam coś robić byle jak, to wolę nie robić tego wcale. Niestety.
Nie ukrywam, że bardzo brakuje mi kontaktów z Wami (dziękuję wszystkim tym, którzy wciaż utrzymują ze mną kontakt mailowy :-*) i pragnę serdecznie podziękować Wam za te siedem wspólnie spędzonych lat :) Blog oraz wszyscy jego Czytelnicy są i na zawsze pozostaną bardzo ważną i niezapomnianą częścią mojego życia. To Wy i wasze komentarze byliście motywacją do kolejnych wpisów, bez Was blog nie przetrwał by tych długich lat…

Mimo, iż nie wiem, czy będę jeszcze kiedyć na blogu coś publikować, to zapewniam, że w najbliższym czasie  nie planuję usunięcia / skasowania go z sieci. Wciąż opłacam serwer, na którym blog się znajduje i póki co nie zamierzam tego zmieniać. Wiem, że sporo osób wciąż wraca tu do swoich ulubionych receptur, dlatego chcę, by blog był nadal dla Was dostępny.
W miarę moich skromnych możliwości czasowych (oraz technicznych ;) ) pozostaję też do Waszej dyspozycji mailowo (oraz rzecz jasna w komentarzach). Uprzedzam jednak już teraz, iż nie zawsze udaje mi się odpisywać w miarę szybko (nie ukrywam, że czasami nie sprawdzam skrzynki mailowej nawet przez kilka tygodni… :-/ ).

To tyle na dziś moi Drodzy… Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i raz jeszcze dziekuję Wam za te wspólne blogowe lata!

Wasza Bea :)

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Google Plus
  • Pinterest
  • Blogger
  • RSS
  • Email