Wyróżnienie

Niedawno zostałam wyróżniona przez ArtDeco, Azzahar, Olę, Atinę i Kuchasię nagrodą Kreativ Blogger (a w styczniu tego roku również przez An i Jo-hanah. Jestem Wam za to niezmiernie wdzięczna, gdyż wiedzieć, że to co robimy podoba się innym, jest przecież szalenie przyjemne :) Jak już pisałam kilka miesięcy temu przy okazji UAB, niestety nie jestem dobrą kandydatką do tego typu zabaw, gdyż naprawdę nie jestem w stanie wytypować kilku tylko blogów; wszyscy, których odwiedzam na blogach, są dla mnie ważni i każdy w jakiejś mierze mnie inspiruje. Przepraszam więc, jeśli Was zawiodę, jednak moją nagrodę Kreativ Blogger pragnę przyznać Wam wszystkim! Za to, że każdy – na miarę swoich możliwości – wnosi coś nowego / innego / ciekawego / inspirującego; za to, że możemy wspólnie wymieniać się wszelakimi uwagami i poradami; za to, że możemy liczyć na naszą pomoc i życzliwość. I tak jak pisałam już wcześniej – każdy z blogów, które odwiedzam, jest dla mnie pod jakimś względem wyjątkowy.

Przy okazji pragnę Wam wszystkim i każdemu z osobna raz jeszcze podziękowć za to, że jesteście, że nadal mnie odwiedzacie i że dzięki Waszym komentarzom wiem, że to co robię jednak kogoś interesuje ;)

A An i Jo-hanah przepraszam, że nie odpowiedziałam na ich ‘nominację’ wcześniej…

Pozdrawiam serdecznie i wracam do pisania o kiełkach… ;)

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Google Plus
 • Pinterest
 • Blogger
 • RSS
 • Email

12 odpowiedzi nt. „Wyróżnienie

 1. kasiac

  Gratuluję! Bardzo lubię Twojego bloga:) A kiełki sobie rosną w kuchni i mają się dobrze! Pojutrze będą pierwsze już do zjedzenia:)

  Odpowiedz
 2. Anonymous

  Beo, ja również gratuluję:) Twój blog jest bardzo inspirujący, w końcu dzięki Tobie odważyłam się upiec ciasteczka z żurawiną i pistacjami:)
  Pozdrawiam,
  Joanna

  Odpowiedz
 3. Bea

  Wszystkim pieknie dziekuje za te mile slowa!

  Olu, dziekuje za kolejne wyroznienie! mam nadzieje, ze nie masz mi za zle, ze ‚dopisze’ Cie do mojego posta ;)

  Pozdrawiam!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>